Fabre art club - для тих, у кому живе мистецтво!

+38 (063) 584-80-83

+38 (066) 167-22-13

Олівець – як ліки!

Чи давно ви брали в руки олівець? І не з метою записати чийсь номер телефону або відзначити щось в своєму списку справ на день, а щоб помалювати?

  Насправді, багато людей займалися малюванням як творчістю, тобто “для душі”, ще навчаючись в школі, а з появою “дорослих” обов’язків і відповідальності, і зовсім забули про такий чудовий спосіб проведення часу.

  Малювання – це прекрасний спосіб гармонізувати розум, втілити свої творчі фантазії і створити щось унікальне, адже кожен малюнок, байдуже якої – оригінальний і єдиний.

Рісованіе- це повноцінний засіб самовираження. За допомогою малюнків ми можемо отримати відповіді на свої питання – досить просто почати рухати рукою, дозволяючи будь-яким картинам, що приходять на розум, вилитися на папір. Потрібно просто не боротися з поривами що-небудь намалювати, не думати про те, що нічого не вийде. Адже головне, що дарує нам малювання – це ще одна можливість отримувати задоволення – кому-то від процесу малювання, комусь від роботи кистями і фарбами, комусь від усвідомлення того, що починає виходити те, що не виходило намалювати раніше. Тим більше, що в процесі малювання з голови зовсім йдуть сторонні думки, припиняється внутрішній діалог, звичні проблеми і турботи на час забуваються. І в такому легкому стані протягом годин, час летить непомітно. Це ж приголомшлива можливість згадати давно забуте стан безтурботності, тотальної заглибленості, залученості в процес, відчути величезне задоволення від того, що ти знаходишся в теперішньому моменті і проживаєш його повно, як в дитинстві – без залишку і компромісів.

Малювання – це відмінний спосіб не тільки підняти настрій, але і провести час з користю – подивитися на світ іншими очима, відкрити в собі нові можливості, і навіть згадати себе!