Fabre art club - для тих, у кому живе мистецтво!

+38 (063) 584-80-83

+38 (066) 167-22-13

Партнери конкурсу малюнків “Той, кого люблю”

Для чого потрібні партнери? 

Найчастіше, стати партнером конкурсу спонукає прагнення підтримати учасників! Партнери наших конкурсів – це небайдужі люди, які несуть добро і радість в дитячі серця. Це чарівники, які допомагають створити дитяче свято і наповнити його подарунками. Дати зрозуміти, що їхня праця потрібна і важливий не тільки батькам, а й оточуючим. Що вони на правильному шляху, і не так важлива перемога, як робота над собою!

Для дітей подарунки це – радість а що може бути приємніше ніж дарувати радість іншим!
Ми від щирого серця дякуємо всім, хто вирішив приєднатися до нашого конкурсу і надав чудові подарунки для конкурсантів!

Давайте познайомимося з кожним з партнерів конкурсу дитячих малюнків з такою теплою і душевної темою – “Той кого люблю”


“All Stars”

Дякуємо за підтримку нашого постійного партнера школу танців «All Stars».

Школа танців All Stars – це найбільша школа танців в Україні!

Школа, яка робить людей краще за допомогою танців!

І розвиває своїх учнів як танцюристів і як особистість!

All Stars – це більше, ніж танці!


“ШоколадК.А”

Починаючи з самого першого конкурсу інформаційний партнер «ШоколадК.А» – перший дитячий глянець, підтримує наших учасників. Розміщує на своїх сторінках фото учасників та переможців, дарує чудові і стильні подарунки. Всіляко підтримує юні обдарування.


Сергій Сухопар

А також хочемо подякувати нашого постійного партнера і друга – фотографа Сергія Сухопара. Він робить яскраві фотозвіти про захід. Справжній професіонал своєї справи. Дуже скоро ви зможете насолодитися його чудовими роботами – фотографіями з заходу. Ми обов’язково викладемо їх в альбомах в соціальних мережах.


“Burlesque”

Стильний партнер нашого конкурсу – Салон краси “Burlesque”. На учасників чекають сертифікати на послуги у кращих майстрів нашого міста.


“IstinaPhoto”

Дякуємо за підтримку нашого партнера «IstinaPhoto» – простір для унікальних історій і фотопроектов.


“Корпорація квестів”

Перша в Харкові сімейна мережа квест-кімнат – «Корпорація квестів». Дякуємо за чудові подарунки для наших учасників, сертифікати на проходження квестів і знижки до дня народження!


“На горищі у бабки”

Творчими партнерами номінації «Декоративно-прикладне творчість» стала майстерня декору. «На горищі у бабки».

Майстерня декору «На горищі у бабки» – це місце, де створюють з любов’ю авторські букети, декорують душевні події у вашому житті і проводять незабутні виїзні майстер-класи для дітей і дорослих!


“WOOM”

Хочемо щиро подякувати нашому партнеру Музею наукових відкриттів «WOOM». Це Музей захоплюючій і божевільною науки! У музеї наукових відкриттів WOOM кожен відвідувач відчуває себе дослідником.


“ТЯЖІННЯ”

Наш чудовий партнер і спонсор ваших веселих канікул – батутними клуб «ТЯЖІННЯ». У батутними клубі «Тяжіння» Вас чекають позитивні емоції, гарантований викид адреналіну, досвідчені інструктори і дружня атмосфера.


“Пік”

Спортивний партнер конкурсу – Скалодром «Пік». Вас чекають 20 різних атракціонів, з них 16 стін з 10 метрової висотою для скелелазіння різної тематики та рівня складності, повітряна подушка з 4 метрової вишки, стовпи Стоунхендж, і Горка- вільне падіння з прискоренням.


“Space Arena”

Дякуємо за підтримку нашого партеру – Мережа лазертаг-арен «Space Arena». Тут ви отримаєте масу позитивних емоцій і зможете забути про рутині робочих буднів, занурившись в світ космічних баталій.


Перейти на сайт вподобаного вам партнера можна зі сторінки конкурсу “Той, кого люблю”

перейти