Fabre art club - для тих, у кому живе мистецтво!

+38 (063) 584-80-83

+38 (066) 167-22-13

Самі незвичайні свята в році

17 лютого – День спонтанного прояву доброти!
«Милосердя» і «Чуйність» – не просто слова. День спонтанного прояву доброти, відзначають по всьому світу щорічно 17 лютого. Це свято веде свою історію з США, але сьогодні вже має загальносвітове значення. Добро не має громадянства, релігії і настрою.

Найбільш відомий він в країнах Західної Європи і в США, де в цей День, у багатьох містах традиційно проходять благодійні заходи і марафони, в яких беруть участь відомі актори, громадські та політичні діячі. В Україні, це свято поки ще мало відомий, хоча ряд компаній організовують до даного дня різні благодійні заходи.

Головне в цей день, як закликають організатори, потрібно намагатися бути добрим до всіх. І не просто добрим, а добрим безмежно і безкорисливо. Не варто ожидаети подяки за свою доброту. Добрі справи самі по собі повинні приносити вам задоволення. Така справжня доброта. Мало хто здатен на такий «подвиг» – в стані втоми і роздратування від насущних турбот ми все частіше байдуже проходимо повз чужі проблеми, поки вони не торкнуться нас самих. І тоді ми шукаємо підтримку і участь у людей, для яких «Безкорислива допомога», «Милосердя» і «Чуйність» – не просто слова, а сенс життя, що став покликанням.