Fabre art club - для тих, у кому живе мистецтво!

+38 (063) 584-80-83

+38 (066) 167-22-13

В студии занимается дочка, 7 лет. Мои впечатления: Красивое помещение, созданное со вкусом, в студии всегда чисто и достаточно места, как для работы, так и для баловства. Впечатления дочки: Идет с радостью, уходит с картиной и хорошим настроением. Спасибо FABRE art :) (Екатерина)
Светлая, чистая студия, приятные преподаватели, новые умения)) Что может быть лучше)) Да еще и чай с печеньками) А от сына отдельный привет Тюльке))(Наталья)
Очень хорошая студия. Удобно добраться, хорошая атмосфера, приятный коллектив педагогов! Дети очень довольны и показывают хорошие результаты!(Ирина)

Уроки малювання для дітей

Ваша дитина малює на шпалерах? Малює паличкою на піску, пальчиком на запітнілому склі або пензлем на листку? Саме час вибрати для нього художню школу, в якій він зможе в повній мірі насолодитися малюванням і відчути впевненість в своїх силах.

Художня студія Fabre Art допоможе Вашій дитині розкрити свій талант і проявити весь творчий потенціал!

Ми формуємо невеликі групи дітей, щоб викладач міг приділити максимум уваги кожному учневі.

Педагоги студії Fabre Art уникають критики і зауважень, вони ніколи не змушують дитину малювати, а просто «заряджають» його своїми емоціями і інтересом. При такому підході, діти з радістю ходять на заняття і досягають кращих результатів.
Для нас кожна дитина особливий і неповторний, ми намагаємося показати всю багатогранність дитячої душі і розуму!

Уроки малювання в Fabre Art Club – це надійна інвестиція в майбутнє ваших дітей.

Якщо ви все ще роздумуєте над тим, яким чином гармонійно розвивати таланти дитини – запишіться на перше заняття прямо зараз і у вас пропадуть всі сумніви!

Давно відома незаперечна користь дитячого малювання.

Сухомлинський сказав: «Розум дитини перебуває на кінчиках його пальців» і наші викладачі приділяють особливу увагу правильному захопленню кисті або олівця. Для дитини вміння тримати в руці олівець - не така вже й легке завдання, а малювання чогось конкретного і зв'язкового - по-справжньому складний і копітка праця. Виконуючи його, дитина розвиває дрібну моторику, яка тісно пов'язана з активізацією мовної діяльності. Рухи, які дитяча ручка здійснює під час заняття, тренують кисть малюка, тим самим готуючи її до листа.

В нашій студії працюють тільки професійні викладачі, художники з педагогічною освітою, які завжди знаходять індивідуальний підхід навіть до найкапризнішому і соромливому дитині.

Малювання дарує дитині свободу самовираження, можливість показати на папері свій настрій і внутрішній світ, прищеплює художній смак і вчить бачити прекрасне в дрібницях.

Відвідуючи уроки малювання в художній студії Fabre Art, Ви дуже скоро помітите, наскільки багатшим став внутрішній світ вашої дитини. Занадто активні дітки стають більш посидючим і спокійними, відвідуючи наші заняття, сором'язливі діти набувають впевненість в собі і легше йдуть на контакт.