Fabre art club - для тих, у кому живе мистецтво!

+38 (063) 584-80-83

+38 (066) 167-22-13

Всесвітній день – компліментів!

Як же приємно, чути милі і теплі слова на свою адресу. Але і дивитися, як розквітає улюблене обличчя під впливом компліменту почутого від тебе – не менш приємно!

Ідея установи свята – спонтанне бажання простих людей зробити один з днів у році яскравішим, теплим, по-доброму незабутнім і зближає. Тому цілком очевидно, що рано чи пізно це свято стане популярним і придбає світову популярність, як вже неодноразово відбувалося зі святами, стихійно зароджувалися в соціальних мережах, блогах, форумах або просто на чиїхось сайтах.

Слово “Комплімент” – французького походження і означає буквально особливу форму похвали, визнання, захоплення, схвалення і поваги. Люди по-різному ставляться до компліменту. Хтось стверджує, що в ньому часто присутній лестощі і відсутня щирість. Ці люди вказують і на те, що спеціально відведений для компліменту день тільки підсилює цю не дуже упереджений сторону явища. По-своєму вони в чомусь мають рацію. Однак повсякденна суєта і турботи часто приводять нас до того, що ми просто не помічаємо або забуваємо сказати людині поруч добрі, теплі слова.

Свято не зобов’язує нікого робити те, що йому неприємно і говорити те, що він не вважає за потрібне, тим більше, лестити і брехати. Зате як приємно буде почувши раптово про свято, сказати приємні слова того, хто цього заслуговує.

Сила слова велика: “Словом можна вбити і словом можна зцілити”. Це свято ні до чого не зобов’язує: ні до подарунків, ні до спеціальної підготовки, ні до накриття святкового столу. Він нагадує нам, про велику силу слова, сказаного щиро і від чистого серця! Важливо пам’ятати, що компліменти потрібно вміти правильно робити і вміти правильно приймати. І, звичайно ж, говорити компліменти потрібно тоді, коли того вимагає душа.

Нехай це відбувається не тільки 1 березня – в День компліментів!